POTŘEBUJI NÁBYTEK

Informace pro žadatele

Žadatelem může být nízkopříjmová domácnost, senioři, samoživitelé, samoživitelky s dětmi, lidé v hmotné nouzi, mládež po opuštění ústavních zařízení, lidé po výkonu trestu, vícečetné domácnosti a další.

Pokud byste rádi požádali o nábytek a jiné vybavení pro domácnost formou materiální podpory, obraťte se na svého sociálního pracovníka. Materiální podporu zprostředkováváme přes poskytovatele sociálních služeb (Úřad práce, sociální a neziskové organizace a sociální pracovníky měst a obcí), se kterými máme uzavřenou Smlouvu o spolupráci. 

Poskytovatelé sociálních služeb, kteří s námi nemají uzavřenou Smlouvu o spolupráci, mohou o spolupráci zažádat přes formulář Žádost o uzavření spolupráce nebo nás kontaktovat přes email info@nbsk.cz či telefonicky +420 604 218 907.

Se sociálním pracovníkem vyplníte Žádost o poskytnutí materiální pomoci, kterou nám vy nebo sociální pracovník zašle emailem na info@nbsk.cz.

Vaši žádost se budeme snažit vyřídit do 14 dnů, dle vytíženosti pracovníků NBSK. Pokud bychom se Vám neozývali v termínu z důvodu velkého množství žádostí, kontaktujte nás telefonicky nebo na e-mailem.

Formuláře ke stažení

huumans3.png

Tel.: +420 604 218 907

E-mail: info@nbsk.cz

Adresa

Sídlo: 

Čechova 1247,  256 01 Benešov 

Najdete nás: 

Pražská 126,  256 01 Benešov

Provozní doba

Příjem a výdej nábytku je třeba předem domluvit na tel. čísle +420 604 218 907 nebo e-mailu info@nbsk.cz

ÚTERÝ – ČTVRTEK

Copyright © 2023 Nábytková banka Středočeského kraje, z.s.